DomāDari
Tagad attālināti.

Par projektu

Dalāmies pieredzē. Pielāgojamies ātrāk.

Šobrīd ikviens no mums stājas pretī jauniem izaicinājumiem. Mēs visi mācāmies, kā strādāt attālināti. Mēs ticam, ka, mācoties no citiem un daloties pieredzē, mēs pielāgosimies attālinātam darbam ātrāk un veiksmīgāk. Esam pārliecināti, ka šis laiks mums sniegs daudz jaunu atziņu un ieguvumu, kas nākotnē noteikti pozitīvi atmaksāsies.

Šajā platformā esam apkopojuši noderīgus rīkus attālinātai saziņai, dokumentu, biroja darba un uzņēmumu vadīšanai. Šeit publicēsim arī videostāstus, kuros Latvijas uzņēmēji dalīsies savā pieredzē – kā viņiem veicas ar savu darbu pārcelšanu uz digitālo vidi. Kopā piedzīvosim pirmās digitālās sanāksmes un tikšanās, kā rodas jauna pieeja darbam, kā dzimst nebijušas biznesa idejas.

Sīkdatņu izmantošana

Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

  • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
  • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.