5 komandu disfunkcijas

FranklinCovey grāmatu rītā – 5 KOMANDU DISFUNKCIJAS, kur autors Patriks Lencioni apraksta problēmsituācijas, ar kurām, ilgstoši strādājot kopā, saskaras komandas. Prezentācijā Daniēls Godiņš (Sense of Team), atklāj, kas izraisa problēmas komandās un lūkojas pāri grāmatas robežām, lai ieskicētu risinājumus, kā šīs problēmas padarīt par pārvaramiem izaicinājumiem. 

Sense of Team misija: radīt sadarbības kultūru uzņēmumos un darbības pamatā – izveidot komandas veidošanas programmu, kas atbilst pasūtītāja vajadzībām. Tāpēc savu darbību, radot un vadot programmas, Sense of Teams salīdzina ar džezu – mūziku, kura nekad nav vienāda, bet ietekmējas no muzikantu kopuma, izvēlētās tēmas un mūzikas instrumentu kombinācijas, kā rezultātā rodas unikāls un harmonisks skaņdarbs. 

Saistītie rīki

    Sīkdatņu izmantošana

    Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

    • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
    • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

    Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.