9 meli par darbu

Noskaties Grāmatu kluba rītu, kurā FranklinCovey trenere Anita Kalniņa atmasko 9 melus par uzņēmējdarbības reālo vidi, pievēršoties grāmatas “9 meli par darbu: reālās dzīves ceļvedis vadītājiem brīvdomātājiem” atziņām. 

Ir daudz tēžu, kuras ir tik dziļi iesakņojušās biznesa vidē, ka tiek uzskatītas par patiesību, lai gan būtu prātīgāk tā nerīkoties. Kamēr neviens šīs rīcības un lietas neapšauba, tās turpina mulsināt darbiniekus un maldināt vadītājus. Tieši tāpēc grāmatas autori Markus Bakingams un Ešlijs Gudols izvēlējušies darīt netīro darbu un par to runāt. 

Saistītie rīki

    Sīkdatņu izmantošana

    Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

    • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
    • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

    Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.