Bezbailīga organizācija

Skaties Grāmatu kluba rītu, kurā FranklinCovey treneris Mārtiņš Martinsons iepazīstina ar atziņām no Eimijas Edmondsones grāmatas BEZBAILĪGĀ ORGANIZĀCIJA (The Fearless Organization).

Organizācijas cīnās par talantu piesaisti un noturēšanu, tomēr vai no tā ir kāda jēga, ja šie cilvēki nevar atklāti runāt un teikt, ko domā? BEZBAILĪGĀ ORGANIZĀCIJA ir praktiska grāmata par to, kā veidot psiholoģiski drošu kultūru, kurā var izteikt idejas, uzdot jautājumus un atzīt kļūdas, kas palīdzēs uzsākt īstas izmaiņas, stimulēt radošumu, precizēt mērķus, sasniegt atbildību, atkārtoti nodefinēt, kas ir līderība un paveikt daudz vairāk. 

Saistītie rīki

    Sīkdatņu izmantošana

    Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

    • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
    • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

    Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.