Principi

Skaties Grāmatu kluba rītu, kurā FranklinCovey treneris Mārtiņš Martinsons iepazīstina ar atziņām no Reja Dalio (Ray Dalio) biznesa klases grāmatas PRINCIPI (Principles).

Vairāk nekā 100 praktisku padomu – tieši tik ir grāmatā, kuras autors argumentē, ka dzīve, vadība, ekonomika un investīciju vide ir sistematizējama likumos un izprotama gluži kā ierīce. Grāmatā ietvertie padomi balstās autora divos dzīves stūrakmeņos – radikāla patiesība un radikāla caurspīdība, kas palīdzējuši pieņemt lēmumus, risināt izaicinājumus un veidot spēcīgas komandas 40 gadu garumā. 

Grāmatas autors Rejs Dalio ir viens no pasaules veiksmīgākajiem investoriem un uzņēmējiem. The New York Times grāmatu sauc par “instruējošu un aizkustinošu vienlaikus”. 

Saistītie rīki

    Sīkdatņu izmantošana

    Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

    • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
    • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

    Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.