Uzdrīksties vadīt

Skaties Grāmatu kluba rītu, kurā par mītiem, pētījuma rezultātiem un praktiskiem padomiem, kā uzdrīkstēties vadīt, stāstīs FranklinCovey produktu attīstītāja Undija Ancēna, kas pievērsīsies autores Brenē Braunas grāmatai UZDRĪKSTIES VADĪT. 

"Uzdrīkstēšanās ir 4 prasmju kopums, kas ir 100% apgūstams caur drosmīgu darbu, grūtajām sarunām un pilnvērtīgu klātbūtni. Viegli? Nē. Mēs pēc noklusējuma biežāk izvēlamies komfortu, nevis drosmi. Vai drosme būtu tā vērta? Vienmēr. Mēs vēlamies būt drosmīgi dzīvē un darbā. Tāpēc mēs esam šeit,” saka autore Brenē Brauna.

Saistītie rīki

    Sīkdatņu izmantošana

    Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.

    • Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs varēsim izpildīt Tavus iniciētos pieprasījumus. Tīmekļa vietne atcerēsies, kādām sīkdatnēm esi piekritis. Lasīt vairāk
    • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics. Lasīt vairāk

    Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, kā arī savu izvēli konkrētu sīkdatņu izvietošanai. Ja vēlāk pārdomāsi, varēsi mainīt savu izvēli sadaļā “Sīkdatņu iestatījumi”.